תיקון צנרת בהתזה

תיקון צנרת בהתזה

האינטרס שלנו כאנשי מקצוע הוא תמיד לבצע את העבודה שלנו עם כמה שפחות הרס ולהימנע במידת האפשר מרעש ומלכלוך, כדי להבטיח חזרה לשגרה כמה שיותר מהר, תוך כדי הקפדה על סטנדרט שירות ומקצועיות גבוה בכל עת.

לא פעם אנו נתקלים בליקויים קלים לאורך צינורות מים, צינורות ביוב ותעלות ניקוז, שמובילים אותנו להיות יצירתיים במיוחד, בגלל שהם ממוקמים באזורים שאליהם קשה להגיע. בדיוק עבור מקרים אלו אנו משתמשים בשיטה ייחודית, שמאפשרת לנו להגיע בקלות אל מקומות רחוקים ומורכבים בצנרת ולבצע תיקון עמיד ויעיל.

תיקון צנרת בהתזה – השיטה המתקדמת לתיקונים באזורים לא נגישים ומורכבים בצנרת המים, הביוב והניקוז.

מתי אנו בוחרים לתקן את הצנרת בשיטת ההתזה?

שיטת ההתזה יעילה בעיקר במקרים, שבהם אנו לא יכולים לבצע התלאה או שירוול. בדרך כלל הבחירה בתיקון צנרת בהתזה נעשית כשהליקוי ממוקם בזויות קשות, חיבורים והסתעפויות של צינורות המים או במקום לא נגיש, שקשה להגיע אליו מסיבות שונות. יתרונה של השיטה, שהיא מתאימה לכל סוגי הצינורות, החל מצינורות פלסטיק ועד לצינורות ברזל, ולכל קוטר צינור. שיטת ההתזה מתאימה לתיקונים קלים של סדקים או חורים זעירים ומסייעת גם לצורך ציפוי צינורות בעת הצורך.

באילו חומרים אנו משתמשים בשיטת ההתזה?

החומר בו אנו משתמשים בשיטה זו הוא חומר פוליאותריני/פוליאוראני. החומר הזה – העונה לשם דיפון אלסטי, עומד בכל התקנים המחמירים, והוכיח את עצמו פעמים רבות כעמיד במיוחד, גם בטמפרטורות קיצוניות ובתנאים מחמירים נוספים. לתפיסתנו המקצועית, החומרים הטובים ביותר בתחום הינם מבוססי פוליאותרן ופוליאוריאה. דרך השימוש בחומרים אלו ניתן להישג מקסימום תוצאות ומקסימום איכות תוך מינימום טעויות או צורך בביצוע חוזר.

כיצד מתבצע תיקון צנרת בשיטת ההתזה?

היום ניתן לאתר ולאבחן נזילות וליקויים בתשתית המים והביוב במהירות ובקלות, ובכל פנייה עם חשד לתקלה בצנרת המים או הביוב צוות המקצוענים שלנו מגיע עם ציוד האל – הרס החדשני והמתקדם שלנו.

באמצעות רובוט ייעודי, אנו מחדירים סיב אופטי שמצויד במצלמת 360 מעלות, שמעניקה לנו צילומים איכותיים ומדויקים של כל מקטעי הצנרת. הצילומים הללו מאפשרים לנו לזהות כל תקלה, ואף לגלות תקלות שונות עוד לפני שהן מתרחשות. איתור התקלה וזיהוי מיקומה המדויק מאפשרים לנו לבחור בשיטת הפעולה הנכונה.

במידה ושיטת ההטלאה או שיטת השירוול אינן מתאימות, אנו פונים לתיקון הצנרת בהתזה. תהליך זה מתבצע בכמה שלבים.

תחילה, על מנת לשמור על סביבת עבודה נקייה אנו פורסים יריעות עבות של ניילון סביב שטח העבודה.

על מנת להכין את הצינור לעבודה, אנו נעזרים בציוד מתקדם וייעודי, שמאפשר לנו לחרוץ את הצינור, ובכך מאפשרים לחומר ההתזה, הדיפון האלסטי, להיצמד באופן מושלם לדופן הצינור.

זוכרים את הרובוט שסייע לנו לצלם את הצנרת ולאבחן את הבעיה? אותו רובוט בדיוק נושא ומבצע את הדיפון האלסטי ומשיג תיקון נקודתי או חידוש של קו צנרת שלם באופן מושלם.

התהליך מהיר במיוחד ומאפשר חזרה מהירה לשגרת החיים של המבנה

הקשיים הטכניים לא עוצרים אותנו

אם אתם חוששים מהרס ומתיקון צנרת שעלול להימשך זמן רב ואף לגרור הוצאות נלוות גבוהות, אתם יכולים להיות רגועים. שיטות האל – הרס המתקדמות שלנו מאפשרות לנו להגיע לכל מקום בצנרת המים, הביוב והניקוז, גם בעומק רב ולתת את הפתרונות המתקדמים והיעילים ביותר.

הטכנולוגיות החדישות בהן אנו משתמשים מעלו בעטון אינסטלציה, מאפשרות לנו לאתר את התקלה, לאבחן אותה באופן מדויק ולהציע פתרון מהיר ויעיל. כן, זה עד כדי כך פשוט!

ללא צורך בהריסות ולכלוך, בלי רעש שמפריע לשכנים ותוך מספר שעות בלבד הצנרת שלכם מתוקנת.

דבר איתנו

פוסטים נוספים

תיקון מערכת סולארית בבניין משותף

פתיחת סתימה בכיור - עשו זאת בעצמכם

איתור נזילות מים

חידוש צנרת

פתיחת סתימה

פתיחת סתימת ביוב

דילוג לתוכן