שירותי אינסטלציה ללקוחות פרטיים

מחפשים אינסטלטור מומחה לטיפול בתקלות הבית? יש לנו פתרון עבורכם

הפתרונות שלנו

החברה המובילה בישראל, לאיתור, חידוש ותיקון צנרת, באמצעות הטכנולוגיות המובילות בתחום , המופעלות על ידי הצוותים המנוסים ביותר.
מאות לקוחות מרוצים מידי שנה יעידו על טיב העבודה ואיכות השירות.

בבטיחות מלאה, ביעילות, מקצועיות ובתקציב שלך.

שירותי אינסטלציה ושרברבות, איתור ותיקון נזילות, באמצעות הכלים הטכנולוגיים המובילים והמתקדמים בעולם במטרה לחסוך עבורך זמן יקר ועלויות מיותרות. מוקד טולבוקס – נווה עופרים, פועל במסגרת היתר קבלן מוסמך, ומספק ביטוח מלא לכל משימה, זאת על מנת לייצר עבורכם את הבטחון של לעבוד עם מקצוען.

אנו מתמחים בתיקון ובהתקנה של כל הקשור לצנרת המים וביוב ולעבודות האינסטלציה, עבור לקוחות פרטיים ועבור לקוחות עסקיים ומוסדיים. המוקד מספק מענה מהיר במיוחד ושירות מהיום להיום לקריאות שבר ותקלות קריטיות.

תשתיות המים והביוב הפכו עם השנים למורכבות יותר ועל כן מצריכות שליטה והכרות מעמיקה ועדכנית, הכרות מלאה עם דרישות החוק תוך שמירה על איכות מי שתיה ללא דופי. אנו מתמחים במתן שירותי: איתור נזילות, טיפול ברטיבות ועובש, תיקון והחלפת צנרת מכל סוג, התקנה וטיפול של כלים סנטיריים, שיפוץ וחידוש חדרי מקלחת ושירותים, תיקון דודי שמש ומערכות סולאריות, שירותי ביובית בכל גודל כולל ניידת יחודית ובלעדית – הביובית הקטנה והזריזה ביותר בישראל, פתיחת סתימות וניקוי שורשים, חידוש צנרת ועוד.

אולי יעניין אותך:

איתור נזילות מים

כל נזילת מים קטנה עלולה להפוך למטרד גדול. פעמים רבות לא ניתן לזהות נזילות מייד כשהן מתחילות, אך סימניהן יופיעו לאורך זמן, והן עלולות להוביל

קרא עוד »

צור קשר

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

דילוג לתוכן