חידוש צנרת ללא הרס – החלפת צנרת ללא חפירה

חידוש צנרת ללא הרס - החלפת צנרת ללא חפירה

המחשבה על החלפת צנרת עלולה לגרום לכם לחוש אי נוחות. בדרך כלל הנטייה היא לדמיין מרצפות שבורות, הרבה לכלוך, אבק ורעש, אי נעימות מהשכנים ותקופת שיפוצים ארוכה, שגוררת גם הרבה הוצאות נלוות. אך הודות לטכנולוגיות המתקדמות של עטון אינסטלציה לתיקון והחלפת צנרת, כל הסיפור הזה הופך להיות הרבה יותר קל ופשוט.

התכוננו להיות מופתעים

כן, חידוש צנרת בעידן המודרני בבתי מגורים, בבניינים, במפעלים, במבנים תת קרקעיים או בכל שטח אחר נעשית היום תוך זמן קצר מאוד (לפעמים תוך מספר שעות בלבד) וללא צורך בחפירה והרס.

עכשיו אפשר להיות רגועים, כי כל הסיפור הזה גם יעלה לכם פחות וגם יעמוד במבחן הזמן.

טכנולוגיות חדישות ומתקדמות לחידוש צנרת ללא הרס

נגמרו השיטות המסורתיות והמיושנות להחלפת הצנרת, בהן נהגו להרים את המרצפות, לנתק את הצינורות הקיימים ולהחליפם בצינורות חדשים. בשיטות החדישות והמתקדמות שלנו אנו מבצעים תיקונים מקומיים ומחדשים את הצנרת באזורים שבהם היא אינה יעילה או אינה ראויה לשימוש.

החלפת צנרת ללא חפירה – תהליך העבודה

תחילה מתבצע אבחון תקלות יסודי בעזרת רובוט מיוחד, שמחדיר סיב אופטי, ומצלם את הצנרת על כל אורכה והסתעפויותיה ב- 360 מעלות. הצילום, שמתקבל ברזולוציה גבוהה מאוד,  לנו לאתר תקלות ופגמים שונים בצנרת במהירות ובדיוק מרבי.

בתום אבחון התקלות אנו פונים לתיקון הצנרת ולבניית אסטרטגיית הפעולה.

החלפת צנרת ללא חפירה באמצעות 3 שיטות מתקדמות וחדשניות

האמת היא, שהצנרת הקיימת תישאר במקומה, אך היא הולכת לעבור שינוי מהותי, שיבטיח את תקינותה ויעילותה לאורך שנים רבות, וזאת ההתחייבות שלנו!

במקרים בהם מזוהה חסימה בצנרת אנו פועלים מידית לפתיחתה. בין אם זוהו שורשים, חלקי ברזל או פלסטיק או כל דבר אחר, אנו מסירים את מקור החסימה ומרחיקים אותו מהצנרת על ידי שטיפה בלחץ מים חזק במיוחד. בתום שלב זה אנו פונים לחידוש הצנרת ב- 3 שיטות חדשניות ומתקדמות.

  1. הטלאה – במקומות בהם זוהו סדקים מקומיים או נזילות קטנות, אנו מבצעים הטלאה בעזרת סיבי זכוכית ופולימרים, שעמידים בפני חומצות, כימיקלים וטמפרטורות קיצוניות. השיטה מתאימה גם לצמתים בצנרת ולצינורות מעוותים.
  2. שירוול – על ידי החדרת שרוול מכווץ, שעשוי מכמה שכבות של חומרים, וניפוח השרוול אנו מצמידים אותו לדפנות הצינור באופן מושלם תוך שהוא יוצר לחץ פנימי על דפנות הצינור, ובכך מונע ממים לזלוג החוצה. השיטה מתאימה במיוחד כשנחוצה החלפת צינור או כשמדובר בצינורות שמצויים בעומק האדמה.
  3. קוויק לו – מערכת קוויק לוק פועלת באופן דומה לשיטת ההטלאה, אך להבדיל ממנה, היא מחדירה גליל נירוסטה, שמולבש על גבי רובוט ייעודי, שנושא אותו על גלגלים זעירים לתוך הצנרת. על גבי גליל הנירוסטה מולבשת גומייה מיוחדת, שנצמדת לצינור על ידי הרחבת גליל האלומיניום, מפעילה לחץ פנימי, ובכך מבטיחה איטום מושלם.
  4. דיפון אלסטי – ובכן זהו הפתרון המהפכני ביותר בתחומו בישראל עם אחוזי שביעות רצון גבוהים. המוצר מאפשר תיקון נקודתי או גורף של קו צנרת עם אחריות של 5 שנים מלאות. לתפיסתנו, זהו הפתרון והמוצר שבאמת מייצרים מהפכה בתעשיה. הוא עושה זאת באמצעות הוספת שכבת דיפון פנימית לאורך הצינור. הדיפון עשוי מתרכובת פוליאוריתן אשר מותזת באמצעות מכונה רובוטית אל פנים הקו

במקרי בהם מעורבים שורשים, אנו נעזרים בחומר קוטל שורשים ידידותי לסביבה, שמונע את הישנות הבעיה.

שיטות אל הרס לתיקון צנרת במהירות וביעילות

השיטות המתקדמות של עטון אינסטלציה לתיקון, חידוש והחלפת צנרת ניצבות בחזית הקדמה בענף האינסטלציה בארץ ובעולם. ברשותנו הציוד המתקדם ביותר והאמין ביותר לאיתור תקלות ומפגעים, אבחון מדויק וטיפול ברמה הגבוהה ביותר ובזמן הקצר ביותר.

אנו מתחייבים לפעול תמיד בשיקוף מלא מול קהל לקוחותינו ולהעניק את השירות הטוב ביותר בדרך המהירה והבטוחה ביותר.

עטון אינסטלציה היא חברה אמינה ומנוסה, עם וותק והצלחות שמדברות בעד עצמן. העבודות שלנו עומדות במבחן הזמן ומבטיחות לכם שקט נפשי לשנים רבות.

דבר איתנו

פוסטים נוספים

תיקון מערכת סולארית בבניין משותף

פתיחת סתימה בכיור - עשו זאת בעצמכם

איתור נזילות מים

חידוש צנרת

פתיחת סתימה

פתיחת סתימת ביוב

דילוג לתוכן