איתור נזילות מים ובעיות רטיבות

איתור נזילות מים ובעיות רטיבות

נזילות ובעיות רטיבות במבנה, שנובעות מצנרת המים או מצנרת הביוב, עלולות לקרות אפילו מתקלות קטנות כמו סדקים וחורים קטנים. נזקים אלו, קטנים ככל שיהיו, עלולים לאורך זמן להחמיר ולגרור תקלות חמורות בהרבה כמו הצפות ופיצוצים בצנרת. אם יש לכם חשש לנזילות וזיהיתם בעיות רטיבות, אתם על זמן שאול, ועל מנת להימנע מנזקים חמורים, אסור לכם להתעלם או לדחות את הטיפול בהם למועד מאוחר יותר.

הזנחה או התעלמות מנזילות מים ובעיות רטיבות עלולות לגרום לנזקים בלתי הפיכים למבנה, הוצאות מיותרות ואף לסיכון האנשים וחיות המחמד שמאכלסים את המבנה, ולכן הם דורשים מתן פתרון יעיל במהירות האפשרית.

חוששים שהצינור מטפטף? פנו למומחים של עטון אינסטלציה לאיתור הבעיה ומציאת פתרון מהיר ויעיל בשיטות אל – הרס מתקדמות.

היום לא קיים החשש שיגיע אינסטלטור, ישבור את הבלטות ויוביל אתכם מתיקון קל בצנרת לשיפוץ הרצפה. הודות לטכנולוגיות אל – הרס מתקדמות אנו מסוגלים לאתר נזילות מים, בעיות רטיבות ומגוון תקלות בצנרת המים וצנרת הביוב ללא הרס, ללא צורך בחפירה ואפילו ללא רעש!

איתור נזילות מים ובעיות רטיבות בשיטות מתקדמות

באמצעות רובוט חדשני ומתקדם אנו  מסוגלים לאתר כל תקלה לכל אורכה של הצנרת, גם במקומות עמוקים מאוד, רחוקים מאוד, צרים או בצמתים והסתעפויות שונות. הרובוט, שמצויד בסיב אופטי, מחובר למצלמה ייעודית, שמצלמת את צנרת המים לכל אורכה בזווית צילום של 360 מעלות, ומעניקה אינדיקציה מדויקת על מיקום הבעיה ומהותה, ובכך מסייעת לנו לתכנן את אסטרטגיית הפעולה לצורך מתן פתרון יעיל בדרך המהירה ביותר.

בשטחים פתוחים אנו נעזרים בשיטות נוספות לאיתור נזילות מים ובעיות רטיבות, שכוללות את המצלמה התרמית, שמזהה שינויי טמפרטורה לאורך המקטעים השונים של הצנרת. פרט למצלמה התרמית אנו נעזרים גם ב – correlator, שהוא מכשיר שמודד גלי קול, מזהה הבדלים ברעשי זרימת המים, ובכך מסייע לנו לאתר את מיקום הנזילה.

במתווי שטח מסוימים אנו בוחרים להשתמש בגז לא רעיל וידידותי סביבה, אותו אנו מחדירים לצנרת על מנת לזהות דליפות באופן מדויק ויעיל.

איך תוכלו לזהות בעיות רטיבות ונזילות מים בכוחות עצמכם?

כל המכשירים המתקדמים שלנו מסייעים לנו לאתר מפגעים לאורך הצנרת, גם כאלו שעוד לא באו לידי ביטוי בסממנים שנראים לעין. אך במקרים רבים ניתן לאתר נזילות על ידי מספר סימנים, שמהווים נורות אזהרה, ומסמנים לכם לקרוא מיד לאנשי המקצוע של עטון אינסטלציה:

  • רעשי טפטוף, זרימת מים או נקישות מים מבעד לקירות או מהתקרה
  • חשבון מים גבוה מהרגיל
  • סימני עובש או רטיבות בקירות
  • התנפחות קירות
  • שינוי בצבע הרובה
  • קירות מתקלפים

רוצים להיות בטוחים שמדובר בנזילה?

נסו לסגור את כל הברזים בבית כולל הברז הראשי של המבנה, זה הקרוי שיבר, ובדקו האם המחוג האדום שבשעון המים ממשיך להסתובב. אם הוא ממשיך להסתובב, מרב הסיכויים שיש נזילה באחד מהצינורות או באחד מהכלים הסניטריים במבנה.

לעתים הבעיה אינה טמונה בצינורות המים

איטום לקוי במבנה יכול גם הוא ליצור בעיות רטיבות מסוגים שונים. בין אם זו חדירה של מי גשמים מהתקרה או רטיבות קפילרית ממים שמגיעים מפני הקרקע, איטום איכותי הנו הכרחי לשמירה על מבנה תקין והימנעות מהיווצרות עובש ונזק למבנה.

בעטון אינסטלציה צוותים, שמתמחים בעבודות אינסטלציה ואיטום שלילי או חיובי, גם לגגות וגם למרתפים וחניונים, ברמה הגבוהה ביותר שיש, ומבטיחים לכם שקט נפשי במקצועיות ובאחריות עבור כל טיפול בכל תקלה.

דבר איתנו

פוסטים נוספים

תיקון מערכת סולארית בבניין משותף

פתיחת סתימה בכיור - עשו זאת בעצמכם

איתור נזילות מים

חידוש צנרת

פתיחת סתימה

פתיחת סתימת ביוב

דילוג לתוכן