איתור נזילות ורטיבות

איתור נזילות ורטיבות

איתור נזילות ורטיבות בשלבים מוקדמים יכול למנוע נזק רב, ואפילו אסון. אף על פי שברוב המקרים אנשים לא מבחינים בנזילות, ובמקרים לא מעטים אף מעלימים מהם עין, אם המים החלו לזלוג מהצינורות החוצה, הם מחלחלים במקומות מאוד לא רצויים.

איך מאתרים נזילות ובעיות רטיבות?

מים גורמים לקירות להתנפח מעט ו/ או לשנות את צבעם. אם זיהיתם שינוי בצבע הרובה או אפילו כתמי עובש, סימן שיש לכם בעיה של נזילת מים.

גם קירות יבשים ומתקלפים יכולים להעיד על נזילה וזליגת מים מהצינורות, והם דורשים התייחסות רצינית, ולא רק בפן האסתטי.

בנוסף, רעשי מים שמגיחים מבעד לקירות יכולים להיות אינדיקציה די טובה להזמין איש מקצוע, שיבדוק את הצינורות ויאתר את מקור הבעיה.

אל תעשו את זה לבד!

פעמים רבות פונים אלינו לקוחות שניסו לאתר נזילה ולפתור אותה בעזרת סרטונים והדרכות שאיתרו ברחבי הרשת. הבעיה בכל הקשור לנזילות, רטיבות ותקלות בצינורות המים, היא שרב הנסתר על הגלוי, ורק באמצעות ציוד מתקדם וחדשני וידע מקצועי ניתן לאתר תקלות קיימות, לזהות תקלות שעתידות לקרות, לקבוע את מיקומן המדויק ולטפל בהן במהירות וביעילות.

וכל זאת אפילו מבלי לחפור, לשבור, להרוס או להרעיש.

השיטות החדשניות של עטון אינסטלציה לאיתור נזילות ורטיבות ותקלות בצנרת המים והביוב

השיטות הישנות לאיתור ותיקון נזילות ובעיות רטיבות פינו את מקומן לדור חדש של פיתוחים טכנולוגיים, שהופכים את ענף האינסטלציה לתחום הרבה יותר סטרילי, אסתטי ומהנה. האינסטלטור בן ימינו מסוגל לאתר בעיות בצנרת המים ולתקן אותן על ידי שימוש ברובוט ייעודי, שמגיע לכל מקום בצנרת. ואלו לא החדשות הטובות באמת, כי מה שבאמת מפתיע ומשמח את קהל הלקוחות שלנו הוא העובדה, שתיקון צנרת יכול אורך מספר שעות בלבד, ולא מצריך הרס ורעש, שמפריע לשכנים ומפריע לשגרת היום יום של הדיירים או בעלי הנכס.

הרובוטריק של עטון אינסטלציה

השיטה החדשנית ביותר שלנו לאיתור נזילות ורטיבות מאפשרת לנו גם לאתר חסימות, הצטברות של אבנית או שומנים בצנרת המים והביוב, חדירת שורשים ועוד. רובוט ייעודי, שאליו מחובר סיב אופטי עם מצלמה שמצלמת ברזולוציה גבוהה ובזווית של 360  מעלות, מסייע לנו להגיע לכל מקום בצנרת ולטפל מיד בתקלות.

איתור נזילות ורטיבות בטכנולוגיות אל – הרס מתקדמות

לצורך איתור נזילות ורטיבות אנו משתמשים ב- 3 שיטות  נוספות. לכל אחת מהשיטות יתרונות משלה, ויחד הן מאפשרות לנו לטפל באופן מיטבי בכל תקלה, פשוטה או מורכבת.

  • איתור נזילות ורטיבות על ידי צילום תרמי – בעזרת מצלמה תרמית מיוחדת, אנו מסוגלים לזהות הפרשי טמפרטורה במקטעים השונים לכל אורכה של הצנרת. זוהי אחת השיטות הנפוצות והיעילות ביותר לאיתור נזילות ורטיבות, שכן היא מאפשרת לנו לאתר את המיקום המדויק של הבעיה ולטפל בה באופן ממוקד. יתרונה של השיטה הוא ביעילותה בשטחים מסחריים גדולים, בשטחים פתוחים ובאיתור נזילות ורטיבות במקומות עמוקים מתחת לפני הקרקע.
  • איתור נזילות ורטיבות על ידי גלי קול – בעזרת ה – correlator, המכשיר החדשני שלנו, אנו מאתרים שינויים ברעשים באזורים שבהם יש תקלות נזילות ורטיבות. המכשיר יעיל לשימוש בעיקר בשטחים פתוחים או בשטחים מסחריים גדולים.
  • בדומה למים, גם גז דולף החוצה מבעד לסדקים וחורים בצינורות, ועל ידי מילוי מקטעים שונים בצנרת בגז לא רעיל וידידותי לסביבה אנו מאתרים באופן נקודתי מדויק מקומות פגומים בצנרת, שגורמים לנזקי רטיבות ולנזילות.

חברת עטון אינסטלציה מתמחה באיתור נזילות ורטיבות ותקלות נוספות בצנרת המים והביוב ובטיפול בתקלות השונות. אנו נוקטים באמצעי הזהירות הנוקשים ביותר, ומבטיחים ללקוחותינו עבודה מקצועית ונקייה, שקטה ומהירה, שעומדת במבחן הזמן.

דבר איתנו

פוסטים נוספים

תיקון מערכת סולארית בבניין משותף

פתיחת סתימה בכיור - עשו זאת בעצמכם

איתור נזילות מים

חידוש צנרת

פתיחת סתימה

פתיחת סתימת ביוב

דילוג לתוכן