דיפון אלסטי

היכולת להשלים תיקון נקודתי או פתרון גורף לקווי צנרת בתפיסת אל-הרס, ולהשתלב מצוין עם שגרת המבנה והדיירים

דמיינו את ההבדל בין ניתוח רפואי מיושן ובין אנדוסקופיה

הטכנולוגיה | תחום תיקון צנרת עבר לא מעט התפתחויות בשנים האחרונות אך כולן טרם הבשילו לידי פתרון שלם עד היום

תיקון צינורות בטכנולוגיית הדיפון האלסטי

הטכנולגיה המשמשת אותנו מאפשרת לבצע שיפוץ יסודי או תיקון של מערכת הצנרת ללא צורך לחדור קירות, לבצע חפירות ולמעשה לשמור על עבודה נקיה תחת התפיסה של אל-הרס. הטכנולוגיה פותחה ונבדקה בתנאי האקלים הקשים של סקנדינביה לאורך עשור של שיפור עד להשלמת מוצר ללא פשרות בהכל היבטיו.

חומר ElastoFlake החדשני בצורת פולימר נוזלי אשר יוצר שכבת דיפון בעובי של כ- 4 מ”מ העוטפת את פנים הצנרת כאשר התהליך מבוצע באמצעות מערכת ניטור ובקרה מהמובילות בעולם אשר מקפידה להשיג שכבת דיפון אלסטית על פי התקן ואף מספקת משוב מדויק ומפורט על מכלול המשתנים של המשימה.

עמידות

הטכנולוגיה לפי אנו פועלים מבטיחה עמידות לטווח ארוך. אנו מתחייבים ל-5 שנות אחריות (בכפוף לתקנון), ועל פי בדיקות קפדניות שנעשו על ידי VTT EXPERT SERVICES LTD, אף נבחנה הטכנולוגיה בתנאים קשים המדמה סביבה קשה פעילה במשך 25 שנה ברצף.

לאחר היישום, הצינורות עמידים בפני לחץ גבוה, חומרי ניקוי וכימיקלים אחרים. הם מוגנים גם מפני שחיקה או קורוזיה מכנית. המשטח הפנימי של הצינורות הופך חלק ויש לו תכונות אנטיבקטריאליות, אשר מבטיחים הדבקה מינימלית של פסולת והשגת תפוקה גדולה יותר של מערכת הביוב.

גמישות

בשל הגמישות האלסטית בשכבת בדיפון המיושמת, פני השטח הפנימיים של הצינורות שעברו טיפול, עמידים בפני סדקים ומתחים הנגרמים על ידי התפשטות תרמית ומלחצים מכניים אחרים. זה גם מתאים באופן מושלם לשינויים בממד הציר של הצינור אשר עומד בשינויים גדולים מאוד גם בטמפרטורה כך שניתן להשתמש בהם במקומות שונים, כולל במערכות ביוב תעשייתיות.

מהירות

שיפוץ מערכת הביוב צריך להיות קצר ככל האפשר, בזכות הטכנולוגיה החדשנית של דיפון אלסטי, זמן התיקון מצטמצם למינימום. אין צורך להחליף את הצינורות (אשר לעתים קרובות כרוך בפירוק וחציבת הקירות) ואת זמן הייבוש של החומר דבר עושה את היישום קצר מאוד, לעתים קרובות רק כמה שעות מהתחלה עד לסיום מלא וחזרה לשגרה מלאה של המבנה

גלריה

דבר איתנו

שירותים נוספים

ניידת שירות

תיקוני פאצ' Patch

ביובית

מיפוי תשתיות תת-קרקעיות

איתור רטיבות גלויה וסמויה

רובוטים לחיתוך בטון וברזל בקווי ביוב ניקוז ותיעול

דילוג לתוכן