תיקון צנרת

עטון אינטסלציה מספקת שירותי תיקון צנרת, בטכנולוגיה מתקדמת ועם ניסיון של מעל 30 שנה,ללא הרס ונזקים מיותרים.

מחפשים שירותי תיקון צנרת? אל תהססו- פנו למומחים בלבד.

תיקון צנרת? רק עטון אינסטליה

בין אם אתם מקפידים לטפל כראוי בצנרת ובין אם לא, מידי כמה שנים עולות בעיות בצנרת שעולות תיקון. בחלק מהמקרים התקלה בצנרת נובעת מהתנהלות חריגה של המשתמש כמו השלכה של שאריות מזון, מגבונים ולכלוך קשה לאסלה או לכיור. עם זאת, במקרים אחרים מדובר בתקלה שהיא פשוט בלתי נמנעת, כמו למשל בעת חדירה של שורשים לעומק הצנרת או בלאי טבעי של הגומיות או רכיבי הצינור השונים. אז אלו בעיות מצריכות תיקון של הצנרת?

טפטוף בצנרת

אם אתם מבחינים בכך שהברז הבייתי מטפטף גם בסיום השימוש, יכול להיות שהכיור ספג מכה או בלאי טבעי. חשוב להזמין שרברב שידאג לבצע את העבודה, אך היו רגועים – במרבית המקרים לא יהיה צורך להחליף את הכיור כולו.

נזילה בצנרת

אם אתם מבחינים בהצפות בכיור לאחר שטיפת הכלים, כנראה שהדבר נובע מבעיה בתשתית הצנרת. כיום באמצעות טכנולוגיות מתקדמות ניתן לאתר את מקור הנזילה בקלות ויעילות ולכן חשוב להיעזר באינסטלטור בהקדם. 

סתימה בצנרת

סתימה, בדומה לנזילה, תתבטא בהצפה של הכיור, אך נובעת מחסימה של הצנרת ולא מבעיה של נזילתה. גם במצב כזה חשוב להיעזר בשירותי שרברב שיפתור את מקור הבעיה. 

פיצוץ בצנרת

במקרה של חשד לפיצוץ של הצנרת הביתית, חשוב להזמין שרברב בהקדם לפני שהמצב מחמיר. פיצוץ בצנרת צץ משום מקום, אלא מדובר בתהליך איטי שצפוי להביא לבסוף לפריצה של מים והקירות – טפלו בבעיה בהקדם לפני שהיא מחמירה.

השאירו פרטים ונחזור אליך בהקדם

שאלות ותשובות שיעזרו לך בנושא תיקון צנרת

כשמדובר בעבודה על תשתית של הבניין, כספי התיקון אמורים להגיע מקופת וועד הבית. במידה ואין מספיק כסף בחיסכון, הוועד צפוי לבקש מדיירי הבניין להשתתף באופן שיוויוני בתשלום על העבודות. בנוסף, במידה ואחד הדיירים מחליט שלא להעביר את הכספים או מתעכב בהעברת הכספים, זכרו שאתם יכולים לתבוע אותו. עבודת תיקון הצנרת היא חשובה וקריטית לאיכות החיים של דיירי הבניין וגם לשהייה בטוחה בו. 

תיקון צנרת ללא הרס היא שיטה פשוטה ויעילה לטיפול בליקוי משמעותי בצנרת של הביוב מבלי לערב עבודות חפירה או שבירת רצפות. באופן כזה, התיקון נעשה סטרילית דרך בריכת הביוב החיצונית במגוון שיטות שונות. 

במקרים רבים עבודת תיקון הצנרת לא דורשת הרס של תשתית, אלא תיקון שלה. העבודה מתבצעת תוך היעזרות בסיב אופטי או רובוט קטן מאוד שמאפשרים לקבל תמונה של הצנרת ולבחון את צורת התשתית, לאתר שברים וחדירת שורשים ולמצוא שיפועים בעייתיים. הרובוט יכול לסלק בנוסף מפגעים וחסמים שפוגעים בזרימה התקינה של הנוזלים. כשמדובר בדליפה של התשתית, במהלך העבודה השרברב ידאג לאחות את הרווחים בצנרת באמצעות מגוון שיטות כמו דבקים, התזת דבק אפוקסי, בד זכוכית, או החדרת ליינרים. 

אין תשובה נכונה אחת לשאלה הזאת, כיוון שהעבודה מערבת שימוש במגוון טכניקות בהתאם לסוג המצב. בנוסף, המחיר מושפע ממורכבות המקרה וגם כמובן מבית העסק שמציע את השירות. כשאתם מתלבטים בין אנשי מקצוע שונים בתחום חשוב שתבצעו השוואת מחירים ותוודאו שאתם מקבלים תמחור הוגן וסביר, שנותן מענה לא רק על הצורך בתיקון אלא גם על הרצון לשמור על הכיס. 

דילוג לתוכן