שירותי ביובית

עטון אינטסלציה מספקת שירותי ביוביות עם זמינות מיידית, צוות מקצועי מיומן ושירות מקצועי המלווה במעל 30 שנות ניסיון..

מחפשים שירותי ביובית? אל תהססו- פנו למומחים בלבד.

שירותי ביובית

מחפשים שירותי ביובית? הגעתם למקום הנכון

ביובית היא משאית שנושאת עליה מערכת שאיבה שמאפשרת לשאוב כמויות משמעותיות של פסולת ומי שופכין. מדובר במערכת יעילה לניקוי של צנרת, הפרדה של דלקים ושטיפה של קווי ניקוז. ביובית מאפשרת באמצעות הצינורות שמחוברים אליה לשחרר מים חמים בלחץ בשביל לנקות את התשתית או לחילופין לשאוב אליה את הפסולת, השומן והמים בואקום. 

בשגרה, מערכת הביוב לרוב מתמודדת עם העומס על הצנרת ללא כל בעיה, אך בכל זאת במקרים רבים נוצרות תקלות שמביאות להצפה של ביוב. מדובר במצבים שנפוצים למדיי בבתים שעברו שיפוץ או לחילופין בבניינים ישנים, אך גם מבנה חדש יחסית יכול לסבול מהבעיה. הצפת ביוב יכולה להיגרם מגשמים חזקים, סתימה שגרתית בצנרת הביוב שנשארה לא מטופלת, פיצוץ של צינור ובעיות ניקוז.

השאירו פרטים ונחזור אליך בהקדם

איך נעשית העבודה?

בעת העבודה, נשלח רכב ביובית באמצעותו נעשית שאיבה של הנוזלים לתוך מיכל ריק שנמצא ברכב. לאחר מכן, נדרשת עבודה שתאפשר להבין מהו הגורם שהוביל לבעיית ההצפה, על מנת למנוע הצפות חוזרות בזמן הקרוב. לא פעם הגורם שהביא להצפה יהיה סמוי מהעין ולכן במקרים רבים יש צורך בשימוש במצלמה תרמית או אופטית. בעת איתור מוקד הבעיה יתבצע הטיפול ולאחריו, תיעשה שטיפה ייסודית של הצנרת באמצעות סילון מים. כך בסיום העבודה, הלקוח יהנה ממערכת ביוב נקייה, תקינה ומתפקדת. 

מתי נזמין שירותי ביובית ולא ניגש לאינסטלטור?

כשישנה סתימה קלה בביוב, במרבית המקרים ארסנל הכלים של השרברב הממוצע יכול להספיק לעבודה. עם זאת, כשמדובר בסתימה שהיא עקשנית ומורכבת, חשוב להיעזר בשירותי הביובית. הבעיה היא שקשה במקרים רבים להבחין בין מצב שדורש ביקור טיפוסי של אינסטלטור למצב שדורש הזמנה של ביובית וההבחנה חשובה על מנת למנוע כפילות בתשלום. במקרים בהם ישנה הצפת ביוב בדירה, שוחות הביוב בחצר מלאות, ישנה סתימה של כמה אביזרי אינסטלציה במקביל או לחילופין סתימות שחוזרות על עצמן שוב ושוב – כנראה ששווה לדלג על ביקור האינסטלטור ולגשת ישירות לשירות ביובית. במקרים מעט פחות ברורים, ניתן גם לבצע שיחת טלפון לאיש מקצוע ולהתייעץ לפני הזמנת השירות. 

שאלות ותשובות בנושא ביובית

האמת היא שאין תשובה נכונה אחת לשאלה המורכבת הזאת. תמחור הזמנת שירותי ביובית נקבע לפי מורכבות הבעיה ובית העסק שמציע את השירות. על פי מידרג, המחיר הנהוג לשירותי ביובית עומד על 700-800 שקלים. עם זאת, כאשר הגישה לתשתית מורכבת, או שמדובר בסתימה בעייתית – המחיר עשוי להגיע לאזור ה-1500 שקלים ואף יותר. כשאתם מתלבטים בין אנשי המקצוע השונים שעומדים על הפרק, בצעו השוואת מחירים בשביל לוודא שאתם מקבלים מחיר שנשמע הגון ומתאים. 

אז נכון, היעזרות בשירותי ביובית עשויה להיתפס כמאיימת עבור רבים מאיתנו וככזו, חוויה לא נעימה. במקרים רבים אין מנוס במצבים מורכבים ומאתגרים להזמין שירותי ביובית, אך חשוב לזכור שניתן להימנע מלכתחילה מלהגיע למצב כזה. ראשית, חשוב לנקוט בכל דרכי ההימנעות העומדות על הפרק מפני סתימה אפשרית, באמצעות מיקום של רשת בכיור, הימנעות מהשלכה של חומרים לא מתכלים לתשתיות הביוב השונות וריקון שאריות שמן טיגון לפח הזבל. בנוסף, במצב של סתימה או תקלה בתשתית הביוב, חשוב להיעזר באיש מקצוע ולא לחכות להחמרה. 

עד עכשיו התייחסנו לביובית רגילה, משאית שנושאת משאבה נייחת חזקה. עם זאת, חלק מאנשי המקצוע מציעים שימוש במכשיר נייד שניתן לשאת לתוך הבית. על אף שהוא לא מתאים לשאיבת ביוב מבורות ספיגה או ברכות ביוב, הוא יכול להתאים לשאיבה של לכלוך וסתימה מהצינור. מדובר באלטרנטיבה מצוינת במיוחד כשמדובר בסתימה שנמצאת במקום לא נגיש או לחילופין, במצב בו הסתימה פשוטה והייתם רוצים לחסוך זמן וכסף. 

ראשית, הדבר אולי החשוב ביותר כשמדובר במצב שבו אנחנו נדרשים לשירותי ביובית הוא זמינות. מאוד לא נעים להיתקע עם נזילה של ביוב בבית ולכן נרצה שהבעיה תיפתר כמה שיותר מהר. ובכל זאת כיוון שמדובר בשירות שעולה לא מעט כסף, חשוב כשאתם מתלבטים בין השרברבים השונים שזמינים לתת מענה עבורכם בפרק הזמן הקרוב, לוודא שמדובר באיש מקצוע איכותי שקיבל בעבר ביקורות חיובית – הדבר יבטיח שתהנו משירות איכותי ומספק.

דילוג לתוכן