החלפת צנרת

עטון אינטסלציה מספקת שירותי החלפת צנרת, על ידי שימוש בחומרים איכותיים בלבד שיחזיקו שנים ארוכות קדימה, צוות מקצוענים שיעשה לכם את העבודה על הצד הטוב ביותר ושירות מהיר, נקי ואיכותי (זה מה שאתם מחפשים לא?)

מחפשים שירותי החלפת צנרת? אל תהססו- פנו למומחים בלבד.

החלפת צנרת

כל מה שחשוב לדעת על החלפת צנרת ביוב

בואו נאמר את האמת, שביוב הוא לא הנושא שהכי נחמד להתעסק איתו – אבל, כנראה שאם אתם חווים סתימות רבות בצנרת הביוב, אז הגיע הזמן להחליפה. בכל המקרים שבהם צנרת ביוב תהיה ישנה מאוד, עם חלודה ונזקים רבים שנעשו בפנים הצנרת, כך תצטרכו להחליפה באופן המהיר ביותר בכדי להימנע מסתימות בביוב ומעליית ביוב על גדותיו שיכול להישפך לכם מתחת לחלונות או בפנים הגינה.

במיוחד עבורכם, אנחנו בחברת עטון אינסטלציה החלטנו לרכז לכם את כל המידע החשוב אודות החלפת צנרת ביוב, המחירים שקיימים בשוק ובכלל – כמה זמן לוקח התהליך הזה ובמה הוא כרוך?

באילו מקרים מתבצעת החלפת צנרת?

בכל מצב שבו הצנרת שלכם תהיה כבר הרוסה באופן קיצוני, אתם תצטרכו לעשות החלפת צנרת ביוב, מכיוון שבמצבים קיצוניים כבר אין טעם להשקיע כסף לצורך תיקון פנים צנרת. 

ההתיישנות של צינורות הביוב ועוד במיוחד בבתים הישנים, אינה תופעה מקרית (והאמת היא, שהרבה מהבתים והשכונות הישנות ברוב חלקי הארץ, מבוצעים עבודות לצורך החלפת צנרת ביוב). ברוב המקרים, הנזקים לצנרת נגרמים כתוצאה מתזוזתה של האדמה, או משורשי עצים וצמחים שעלולים לפגוע בפנים הצנרת ולגרום לנזילות מרובות. השורשים יכולים לנקב את צינורות הביוב, מה שיכול להקריס בקלות מאוד את צנרת הביוב.

בעבר הרחוק, היו נוטים להשתמש בצינורות ביוב שהיו עשויים ממתכת ועופרת, מה שגרם לצנרת הביוב להחליד ולהתפורר עם הזמן. בימינו אלו, נעשה השימוש בצנרת פלסטיק עבור מערכות הביוב, מה שיחזיק טווח זמן ארוך יותר מאשר צינורות המתכת. זאת בדיוק הסיבה, שאם אתם מתגוררים בבית ישן, אולי כדאי לכם לשקול אפשרות של החלפת צנרת ביוב בכדי להימנע מתקלות בטווח השנים הקרובות.

השאירו פרטים ונחזור אליך בהקדם

החלפת צנרת ביוב בבתים פרטיים

כאשר מחליטים לבצע החלפת צנרת ביוב, חשוב להבין כי החלקים שיוחלפו הם רק החלקים הנפגעים של הצנרת וכי אין צורך להחליף את כל קו הביוב אם אין לכך סיבה. בשלב הראשוני, האינסטלטור שיגיע אליכם יבצע בדיקת צנרת מלאה לצורך איתור נזילות, בדיקת חלקי חלודה, מקומות שבהם היו פיצוצים ונזקים לצנרת הביוב ועוד. את הבדיקה הזו מבצעים בדרך כלל עם מצלמת סיב אופטי שמוחדרת לביוב ומציגה את התמונה הכוללת של כל מערכת הביוב שלכם.

לאחר שנעשה צילום פנים הצנרת ואתם הסכמתם למחיר החלפת צנרת ביוב עם האינסטלטור שלכם, מגיע שלב ביצוע העבודה שבו האינסטלטור יצטרך לשבור את המרצפות ולהוציא את חלקי הצנרת הפגועה (כמובן שאתם תצטרכו לקחת בחשבון כי עליכם נופלת העבודה לתקן את המרצפות השבורות ולהתקין חדשות במקום המיועד. לאחר שהאינסטלטור ישבור את המרצפות ויגיע לחלל צנרת הביוב, הוא יוריד את החלקים הפגועים של הצנרת וישחיל דרכם חלקים חדשים של צנרת ביוב פלסטיק, אשר תתיישב באופן מושלם עם שיפועי הגובה הנכונים לשאר חלקי הצנרת.

בסיום, יוצקים שכבת בטון חדשה מעל צנרת הביוב שהחליפו לכם, ולאחר האיטום באמצעות הבטון אתם תצרכו לחכות עד 24 שעות בכדי לוודא כי הבטון התייבש לחלוטין.

החלפת צנרת ביוב עם המומחים!

חברת עטון אינסטלציה מציעה לכם את שירות החלפת צנרת הביוב המקצועי והאיכותי ביותר בישראל! בעוד, שצוות המומחים שלנו מסור וערוך לעבודה ובעל שנות ניסיון רבות בתחום החלפת צנרות ביוב ותיקונן.

עטון אינסטלציה – שירותי החלפת צנרת לכל סוגי הבתים והבניינים.

דילוג לתוכן