אינסטלטור ברמת גן

מחפשים אינסטלטור ברמת גן? כל שירותי האינסטלציה בזמינות מיידית ובמקצועיות כמו שרק אנחנו בעטון אינסטלציה יודעים להעניק.
אינסטלטור ברמת גן

מחפשים שירותי אינסטלציה ברמת גן? אנחנו כאן לשירותכם! חברת עטון אינסטלציה מספקת שירותי אינסטלציה ברמת גן, ללקוחות פרטיים ועסקיים.

בין השירותים אותם ניתן לקבל על ידי צוות שלנו:

 • צילום צנרת ביוב
 • שחרור סתימות בכיור
 • דודי שמש ומערכות סולאריות
 • החלפת משאבות ביוב
 • החלפת צנרת ותיקון נזקי נצרת
 • איתור נזילות מים
 • פתיחת סתימות קשות
 • החלפת קווי ביוב

באילו מקרים יש לשכור את השירות של אינסטלטור ברמת גן?

בחיים כולנו אוהבים לסמוך על עצמנו וכולנו יודעים מה נכון לנו ומה לא. כולנו רוצים לדעת לסמוך על עצמנו וכולנו רוצים לטפל ולתקן את כל הבעיות שלנו לבד בכוחות עצמנו. למרבה הצער, יש לנו בעיות או תקלות בחיים שאנחנו לא יכולים לטפל בהן לבד. אחת הבעיות האלו היא בעיה בצנרת או תקלות שיש בצנרת הבית שלנו. במקרה של בעיה בצנרת הביתית בצנרת שלנו אנחנו חייבים לקבל סיוע מאיש מקצוע כמו אינסטלטור ברמת גן.

למה חשוב לשים לב אם יש לנו בעיות בצנרת?

כאשר יש לנו בעיה בצנרת חשוב שנשים לב לכך שהתקלה בצנרת לא גורמת לתקלות משנה כמו למשל בעיות של רטיבות או של עובש בבית שלנו. במקרה של התגלות של רטיבות או עובש בבית שלנו הסיבה לכך כנראה היא רטיבות שנגרמה כתוצאה מנזילה או הצפה בבית שלנו. כאשר אנחנו רוצים לטפל בהופעה של רטיבות אנחנו צריכים לטפל קודם כל במקור לרטיבות. טיפול זה יכול לסייע לנו לשדרג את איכות החיים בבית שלנו ולהפוך אותו לראוי יותר למגורים. בית ראוי למגורים הוא בית שאין בו רטיבות או חלודה בצנרת ושאין בו דליפות בצנרת (שיכולות לעלות לנו הרבה מאוד כסף בחשבון המים שאנחנו משלמים מדי חודש).

איך כדאי להתמודד עם בעיות בצנרת? 

אז איך כדאי לנו להתמודד עם בעיות בצנרת? אם יש לנו בעיות בצנרת הביתית, הדבר הראשון שאנחנו צריכים לעשות כאשר אנחנו חושדים שיש לנו בעיה בצנרת בבית שלנו הוא להזמין אינסטלטור מומחה שיוכל לסייע לנו בטיפול בתקלה. טיפול בתקלות שיש בצנרת שלנו יכול לסייע לנו לשפר את הבריאות האישית שלנו. תקלה כמו למשל אחוז גבוה של חלודה בצנרת שלנו יכולה לפגוע בבריאות מי השתייה שאנחנו שותים – אם נתקן את הצנרת או נחליף אותה כך שלא יהיה בה הרבה חלודה – איכות מי השתייה שלנו תשתפר מאוד.

בסופו של דבר, חשוב מאוד שנדע לקבל סיוע מאנשי מקצוע כמו אינסטלטור בשביל לשפר את איכות החיים שלנו, אנחנו חייבים לשמור על איכות הצנרת שלנו. צנרת תקינה היא ערובה למי שתייה ורחצה בריאים יותר ואיכותיים יותר לשימוש. כאשר יש תקלות בצנרת בבית שלנו זה יכול להשפיע על עוד דברים בחיים שלנו כמו למשל איכות ויוקרת הנכס שלנו – טיפול מהיר בלקויות אלו הוא חשוב מאוד.

תקלות אינסטלציה הן דבר שבשגרה ולעיתים הן פשוטות וקלות מאד לתיקון ולעיתים, מורכבות במיוחד. הן יכולות להופיע בברז כיור חדר הרחצה שלנו, או אפילו בתקרה בתצורת רטיבות חמורה, כך או כך, חשוב ואף מומלץ לטפל בהן במהירות וגם כהלכה כדי למנוע נזקים חמורים עוד יותר. אינסטלטור ברמת גן, למתגוררים בעיר עצמה וגם בסביבה הקרובה, יכול לסייע בדיוק במצבים כאלה ואחרים ולהיות הכתובת המקצועית המנוסה שתעמוד לרשותכם ברגע האמת. אינסטלטור כזה זמין לכם לאורך כל שעות היום והלילה ואפילו בסופי השבוע, במצבי חירום המצריכים מענה מהיר.

האם אינסטלטור ברמת גן זקוק להכשרה כלשהי לפני שנכנס לעבודה?

שלא כמו בעלי מקצוע רבים אחרים, האינסטלטור, לפחות על פי החוק בישראל, לא צריך תעודת הכשרה כלשהי או רישיון מסוים כדי לעסוק בתחום. יחד עם זאת, כמעט כל האינסטלטורים העוסקים במלאכה עברו הכשרות רלוונטיות וגם קורסים, בהם נחשפו אל התחום ורכשו את כל הידע הנדרש וגם הכלים, שיוכלו לעמוד לרשותם במסגרת העבודה. משרד הכלכלה מציע כיום למתעניינים בתחום האינסטלציה, אלה שרוצים לעבוד בו באופן מעשי, שני מסלולי לימוד. הראשון שרברבות תברואתית והשני תחזוקת מערכות ביוב. כל זאת, יחד עם הכשרות נוספות, העומדות לרשותם של אינסטלטורים בתחילת הדרך ואף לרשותם של אלה, המנוסים בתחום.

באילו נסיבות כדאי לקרוא לעזרתו של אינסטלטור ברמת גן?

תקלות אינסטלציה, כאמור, הן שכיחות מאד והן יכולות להופיע בכל שעה של היום, הן אצל הצרכן הפרטי והן אצל העסקי. מערכות האינסטלציה שלנו משמשות אותנו לא מעט וזו גם הסיבה מדוע הן נשחקות מאד וחשופות לנזקים שונים. מסיבה זו חשוב מאד לדאוג לפנות לעזרתו של אינסטלטור ברמת גן, שיגיע אלינו במהרה ויטפל בבעיה. זו יכולה להיות בעיה פשוטה, שקל לטפל בה ולעיתים אפילו אפשר לעשות זאת גם באופן עצמאי, וזו יכולה להיות בעיה מורכבת המצריכה שימוש בציוד מתוחכם וגם ידע נרחב כדי להתמודד איתה בהצלחה. רטיבות סמויה, למשל, דורשת מהאינסטלטור ציוד טכנולוגי חדשני המסוגל לאתר את מקור הרטיבות, ולהציע בהתאם את הפתרון.

האם כדאי לתקן לבד תקלות אינסטלציה או כדאי לקרוא לבעל מקצוע?

בין אם אלו תקלות אינסטלציה פשוטות ובין אם מורכבות, טיפול חובבני מדי בהן עשוי לגרום לנזקים חמורים, שהטיפול בהם יכול לעלות לא מעט כסף. יחד עם זאת, פעמים רבות אפשר לחסוך בהוצאות ולתקן לבד את הבעיה, אך יש לזכור שגם כאן נדרש ידע ומיומנות מסוימות כדי לדעת איזה מענה לתת. כך או כך, אינסטלטור ברמת גן מחזיק ברשותו את כל כלי העבודה הנדרשים למשימה עצמה ותודות לניסיון שלו וגם לידע יכול לאתר במהירות את מקור הבעיה ולהציע את הפתרון האידיאלי. כפי שכולנו יודעים, פתרונות זולים מדי עולים ביוקר והניסיון לחסוך בהוצאות למרות הכול ולתקן באופן עצמאי בתקלה לא תמיד מתאים.

באילו תקלות מטפל אינסטלטור ברמת גן?

כל אינסטלטור ברמת גן מציע מענה למגוון רחב של תקלות ויכול להתמודד עם משימות שונות, פשוטות או מורכבות. הנה סקירה של כמה מהבולטות שבהן, הנחשבות גם לתקלות נפוצות:

 1. טיפול בנזילות – נזילות הן תקלה נפוצה מאד שיכולה לגרום לנזק של ממש אם לא מטופלת במהירות וגם כהלכה. לעיתים הנזילות נראות לנו לעין, מה שמקל מאד על הטיפול בהן, ולעיתים הן נסתרות וכל מה שאנו רואים הם, למעשה, הנזקים שנגרמו כתוצאה מהנזילות. כיום, תודות לאמצעים הטכנולוגיים החדשניים, יכול האינסטלטור המתמחה בכך, לאתר מהר מאד גם נזילות שאינן נראות לעין ולטפל בבעיה כהלכה.
 2. פתיחה של סתימות – סתימות יכולות להופיע בכל צנרת ומסיבות שונות. פעמים רבות זה לכלוך שהצטבר באותה נקודה ולעיתים אלו אפילו שערות. פתיחת סתימה איננה משימה מורכבת מדי, אך גם כאן נדרשת יד מקצועית ומנוסה כדי לספק פתרון נכון.
 3. רטיבות – את סימני הרטיבות אנו מגלים לרוב כשמאוחר מדי, כשהתיקון הנדרש עולה לא מעט כסף והטיפול יכול להיות גם מורכב. יחד עם זאת, יש סימנים מקדימים למצב בעייתי מאד של רטיבות, וכדי לזהות זאת כדאי מאד לקרוא למומחים. אינסטלטור ברמת גן עם ניסיון וידע יידע לזהות את הסיבה לאותה רטיבות ולטפל בה במהירות ובצורה הראויה.
 4. החלפת הצנרת הביתית – גם טיפול בצנרת הביתית הוא שירות נפוץ מאד והוא מוצע על ידי אינסטלטורים מנוסים, המסוגלים להחליף את הצנרת הקיימת הבעייתית בחדשה או לטפל נקודתית בתקלה שזוהתה בצנרת עצמה.
 5. טיפול בשורשים סוררים – תקלות במערכת האינסטלציה יכולות להיגרם, בין היתר, בשל שורשים סוררים שחדרו אל הצנרת. חדירה של שורשים כאלה יכולה לגרום לתקלות רבות שבחלקן יכולות להיות מורכבות במיוחד. איתור השורשים וסילוקם מהמקום הוא שירות נוסף, המוצע על ידי האינסטלטורים, שירות שעוזר גם למנוע את חדירתם של השורשים אל הצנרת בעתיד.
 6. טיפול במקרים הקשורים לכלים סניטריים – בין אם בשל תקלה כלשהי בכלים הסניטריים ובין אם בשל שחיקה והרצון להתחדש, אינסטלטור ברמת גן הוא הכתובת לפנות אליה כשרוצים להתקין כלים סניטריים חדשים.
 7. טיפול בתקלות דוד שמש או מערכת סולארית – מערכות דודי השמש והמערכות הסולאריות שהופכות לנפוצות מאד כיום, יכולות לסבול לא מעט מתקלות, המשפיעות על המים החמים אצלנו בבית ואפילו על החשמל. כאן, מדובר בתקלות שרק בעל מקצוע המכיר היטב את התחום ואת המערכת עצמה יודע כיצד להתמודד איתן וגם איזה פתרון להציע.
 8. ביובית – את הביובית מחזיקים לעיתים אינסטלטורים מסוימים, הנקראים אל בית הלקוח במקרה של סתימה מורכבת מאד, המצריכה שימוש בכלי מיוחד כדי לשחרר אותה. באמצעות הביובית ניתן לפנות את הצנרת מאותו לכלוך או גורמים אחרים שסתמו אותה וכך לאפשר זרימה חלקה וטובה של מים לכל אורכה.
 9. מצלמות מיוחדות וצילום מערכות תת קרקעיות – אינסטלטורים רבים מחזיקים כיום גם מצלמות מיוחדות, המסייעות בצילום מערכות הצנרת והביוב התת קרקעיות. בעזרת מצלמות אלו (מצלמות תרמיות למשל) יכולים האינסטלטורים לתעד מצבים מסוימים, לאתר בעיות שונות וגם לתקן אותן.

כיצד בוחרים נכון אינסטלטור ברמת גן?

אם אתם מחפשים אינסטלטור ברמת גן תגלו פלטפורמות נהדרות לאיתורם וכתובת מצוינת למצוא בדיוק מה שאתם צריכים. אולם, מכיוון שיש לא מעט בעלי מקצוע כאלה והבחירה ביניהם לא תמיד קלה, כדאי להתייחס לכמה פרמטרים כדי לעמוד בהצלחה במשימה ולמצוא את האינסטלטור שיספק לכם את הפתרון הנכון לכם. אז, מה חשוב לבדוק כשמחפשים אינסטלטור? הנה:

 1. מקצועיות היא שם המשחק – נכון, אינסטלטור לא חייב על פי החוק להחזיק ברישיון מיוחד, אך חשוב שהוא יהיה מקצועי מספיק כדי להתמודד עם כל משימה. את המקצועיות הזו הוא יכול לצבור הן בניסיון והן תודות להכשרות וגם לקורסים, המוצעים כיום.
 2. כלי עבודה מתאימים – אינסטלטור מקצועי, מנוסה וגם מיומן מחזיק כלי עבודה מתאימים לתפקיד וגם ציוד חדשני שיכול לעזור לו.
 3. המלצות של לקוחות קודמים – המלצות כאלו יכולות לעזור לכם לקבל את ההחלטה ולזהות איזה אינסטלטור מתאים למשימה. חוות דעת והמלצות חיוביות בהחלט תורמות לא מעט והן דרך מצוינת למצוא בעל מקצוע מתאים, כולל אינסטלטור ברמת גן.
 4. כמה זה עולה – הטיפול בתקלות אינסטלציה יכול לעשות כמה מאות שקלים, כמה אלפים ואפילו כמה עשרות אלפי שקלים. הדבר תלוי כמובן במידת מורכבות הבעיה, הכלים הנדרשים לפתרון ופרמטרים נוספים, המשפיעים על המחיר. לפני שבוחרים באינסטלטור הספציפי, כדאי לעשות סקר שוק, לבדוק עלויות ולהשוות. לא כדאי, כמובן, להתפתות לבחור בזול ביותר, שכן מחיר זול מאד, מתחת למחיר הריאלי בשוק, מעיד לא אחת על ניסיון מועט או חוסר מקצועיות… ומזה, כדאי לכם להתרחק!
 5. זמינות האינסטלטור – תקלות אינסטלציה יכולות להופיע, כפי שכולנו חווינו, בכל שעה של היום וגם במהלך השבוע. ולכן, אינסטלטור שזמין ללקוח 24/7 הוא בדיוק מה שצריך. כזה שאפשר להזעיק אותו גם בשעות מאוחרות של הלילה וגם בסופי השבוע במידה ויש תקלה.

מחפשים אינסטלטור ברמת גן? עטון אינסטלציה היא התשובה שלכם. לפרטים אודות שירותי האינסטלציה הרלוונטיים לכם, צרו אתנו קשר בטלפון 03-6862278 / 054-3996810 נשמח לעמוד לרשותכם.

אינסטלטור ברמת גן בדרך אליך

השאירו פרטים ונחזור אליך בהקדם

דילוג לתוכן