אינסטלטור בלוד

אינסטלטור בלוד

אף אחד לא אוהב שזה קורה – סתימה, פיצוץ צנרת, דליפה ואפילו חשבון מים מפוצץ מהרגיל. במצבים אלו אין מן הנמנע מאשר לקרוא לאינסטלטור המתמחה במלאכה אשר ישיב את אורח החיים שלכם לקדמותו. אם הגעתם לכאן סימן שאתם מחפשים אחר אינסטלטור בלוד – אנשי המקצוע של עטון אינסטלציה פה לעשות לכם סדר.

כללי מפתח לבחירת אינסטלטור בלוד

אין ספק שקריאה לאינסטלטור אינו רגע מרגש ומכונן בחיים שלנו, יחד עם זאת הוא בעל המקצוע היחיד אשר יכול לטפל בבעיה שיש לנו כרגע בבית. מחיפוש קטן במנועי החיפוש וברשתות החברתיות אנו עדים למגוון רחב של אינסטלטורים ונותני שירות המציגים את עצמם כמתמחים באינסטלציה ועבודה עם מערכות מים – מתוך כך רווחת השאלה “איך נוכל למצוא את בעל המקצוע הטוב ביותר עבורנו?” אנשי המקצוע של עטון אינסטלציה אשר הפכו כבר מזמן לביטוי שגור ברחבי הארץ בעולמות האינסטלציה החליטו לרכז עבורכם מספר כללי מפתח לבחירת אינסטלטור:

  • זמני קריאה מהירים – כאשר אנחנו מדברים על הזמנת אינסטלטור אנו למדים כי כל דקה הינה חשובה, מכרעת ויכולה למנוע נזקים בלתי הפיכים. לכן אנו נרצה לעבוד עם אינסטלטור אשר מבטיח זמני הגעה מהירים לצד זמינות מלאה 24/7 בכל שעות היממה. 
  • המשולש הקדוש: ניסיון, ותק ומוניטין – עולם האינסטלציה הינו עולם גדול במיוחד הטומן בחובו לא מעט אתגרים ודורש מיומנות ומקצועיות. לכן אנו נרצה לעבוד אך ורק עם חברה בעלת ניסיון, ותק ומוניטין בתחום. חברה זו תדע איך לגשת אל המלאכה בצורה נכונה תוך כדי שהיא מאפיינת את הבעיה ונותנת לנו מעטפת מלאה תחת קורת גג אחת.
  • עבודה עם כל הרישיונות וההיתרים לביצוע המלאכה – עלינו לזכור שבעל המקצוע אשר מגיע אלינו עובד בצורה ישירה וחשופה עם תשתיות הבית השונות לרבות מערכות המים בבית. לכן אנו נרצה לבדוק שבעל המקצוע שמגיע אלינו מחזיק ברישיון אינסטלטור מוסמך ו/או לחילופין קבלן שיפוצים מוסמך – רישיונות אלו נותנים לו את האפשרות לגעת ולעבוד בצנרת הבית שלכם בצורה מקצועית. עבודה עם אינסטלטור ללא תעודות והיתרים מהווה רשלנות לכל דבר ויכולה לפגוע במערכת המים של הבית ואף בכיס שלנו בטווח הארוך.

אמרתם אינסטלטור בלוד אמרתם עטון אינסטלציה

עטון אינסטלציה הינה אחת מן החברות הותיקות והמובילות בישראל ופועלת למעלה מ – 30 שנה בעולמות האינסטלציה. החברה מתמחה בהתקנת מערכות מים וביוב מתקדמות לבניין ותעשייה ועובדת ללא לאות יחד עם עשרות חברי בנייה, משקים חקלאיים, מוסדות, מפעלים ומשקי בית פרטיים ברחבי הארץ.

מזמינים אתכם לבחור נכון – זה הזמן לבחור עטון אינסטלציה.

השאירו פרטים ונחזור אליך בהקדם

דילוג לתוכן