אינסטלטור בהרצליה

מחפשים אינסטלטור בהרצליה? כל שירותי האינסטלציה בזמינות מיידית ובמקצועיות כמו שרק אנחנו בעטון אינסטלציה יודעים להעניק.
אינסטלטור בהרצליה

יש לא מעט מצבים המצריכים פנייה אל אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים. כך בדיוק קורה במקרים בהם מעורבות מערכות האינסטלציה אצלנו בבית או במשרד, מערכות שמשרתות אותנו לא מעט. אמנם, יש סוגים רבים ומגוונים מאד של תקלות אינסטלציה וסיבות טובות להזמין אינסטלטור מקצועי, אך לא אחת קורה שניתן לפתור את העניין לבד, וגם לחסוך בהוצאות הפנייה לאיש מקצוע מנוסה.

בכל מקרה, התייעצות מקדימה וסיוע בהבנת המקרה הם בגדר חובה, שכן טיפול שהוא חובבני מדי עשוי לגרום לנזקים חמורים שתיקונם יכול לעלות לא מעט בהמשך. אם אתם מתגוררים באזור השרון, אינסטלטור בהרצליה, שזמין עבורכם, ישמח לסייע לך בכל עניין ובקשה ולפתור את התקלה בהקדם.

מדוע חשוב להיעזר בשירותיו של אינסטלטור בהרצליה עם ניסיון?

אז, נכון. יש סוגים רבים של תקלות ולא כל אחת היא בהכרח דחופה כל כך או מצריכה מענה מיידי ומורכב. תקלות אינסטלציה הן חלק מהשגרה שלנו, אך חשוב לטפל בהן מוקדם ככל שניתן כדי למנוע בעיות בהמשך. אנו משתמשים במים כמעט ללא הפסקה, וכך גם בחדר הרחצה והשירותים. הכיור במטבח משמש אותנו שעות רבות במהלך השבוע וכל תקלה, ופשוטה ככל שתהיה, יכולה לפגוע משמעותית בשגרת היום יום שלנו. מסיבה זו כדאי מאד להזמין אינסטלטור בהרצליה עם ניסיון, וגם כזה המחזיק ברשותו את הציוד הנדרש והכלים המתאים לטפל בכל תקלה או בעיה, פשוטה או מורכבת ככל שתהיה.

אילו תקלות קריטיות במערכת האינסטלציה מצריכות פנייה לאינסטלטור?

יש חמש תקלות, הנחשבות לקריטיות, המצריכות פנייה לאינסטלטור, תקלות שלא כדאי לנסות לתקן באופן עצמאי. התקלות הללו, במידה ואינן מטופלות כהלכה, יכולות לגרום לנזקים חמורים בבית ובסביבה הקרובה ולפגוע גם באיכות החיים. התקלה הראשונה היא ריקבון בקירות. זו איננה תקלה במלוא מובן המילה כי אם בעיה חמורה. לא אחת קורה שמזהים כתמים כהים על הקירות, שלהם נלווה ריח רקוב. נקי ומצוחצח ככל שיהיה הבית שלנו, הניקיון הזה לא הפתרון כי אם פנייה לאינסטלטור מקצועי. ריקבון שכזה יכול להעיד על בעיות של נזילה בצנרת שיש לזהות. זיהוי מקור הנזילה יכול להיעשות באמצעות מצלמה תרמית משוכללת או בעזרת מערכת אקוסטית מיוחדת.

תקלה קריטית נוספת היא סתימה באמבטיה. לעיתים, ניקוי של חור הניקוז באמבטיה יכול להיות הפתרון, אולם במקרים קשים רק אינסטלטור מיומן יידע כיצד להתמודד עם המצב. מקרים קשים הם מצב שבו מי השופכין עולים מתוך הביוב או המים עצמם אינם עוברים אליו. כאן מדובר בסתימה מורכבת יותר, הנובעת לרוב בשל הצטברות של חומרים שונים, שומנים, פסולת ועוד, המצריכה סילוק מיידי. תקלה נוספת היא כשהדוד שלנו לא מחמם. הדבר קשור בדרך כלל לגוף החימום של הדוד ולעיתים גם להצטברות של אבנית בו. ריחות רעים ולא נעימים שעולים מהביוב ומגיעים אל הבית שלנו הם סימן לבעיה הקשורה לביוב. אינסטלטור מקצועי שיגיע אל המקום יידאג לשאוב את תכולת הביוב בעזרת ביובית שתעזור לטפל בבעיה ולפתוח את הסתימה.

האם ומתי אפשר לנסות לטפל בתקלות האינסטלציה לבד?

לא כל תקלות האינסטלציה הן מורכבות מדי ומצריכות ניסיון ומיומנות מיוחדת הקשורה לטיפול בתקלות שכאלו. יש פעמים בהן ניתן להתמודד לבד עם העניין, אך בכל מקרה, כדאי שיהיה ניסיון מועט והכרות עם הדבר. טיפול שהוא חובבני מדי, כאמור, יכול לעשות נזק עצום למערכת האינסטלציה, ולכן אם לא בטוחים או לא חשים בנוח להתמודד לבד עם התקלה, כדאי מאד לחפש אינסטלטור בהרצליה, ולו כדי להתייעץ בו התייעצות ראשונית כדי לבחון את ההתנהלות הבאה.

באילו מצבים מומלץ להזמין אינסטלטור מיומן?

יש לא מעט מצבים, בהם מומלץ מאד להזמין אינסטלטור מיומן, שיוכל להתמודד עם העניין בהצלחה ולעמוד באתגר. הנה סקירה של תקלות נפוצות, בהן נדרש סיוע של אינסטלטור מקצועי ומנוסה:

נזילות

נזילות הנובעות מבעיה כלשהי הקשורה במערכות האינסטלציה בבית או במשרד יכולות להיות פשוטות וגם מורכבות. כיום, בעזרת פיתוחים טכנולוגיים חדשניים ומצלמות טרמיות מתוחכמות, אפשר לאתר גם נזילות סמויות, וכך לזהות את מקור הנזילה במהירות רבה. רק לאחר זיהוי מקורה, אפשר להציע את הפתרון המתאים שיעזור לטפל בה וימנע, בהמשך, נזקים חמורים.

סתימות

שערות שסותמות את הצנרת, לכלוכים למיניהם או אפילו שורשים שחדרו אל מערכת המים או הביוב, כל אלו הן סיבות שונות לסתימות. שרברב בהרצליה יכול לאתר את הסיבה לסתימה ובהתאם לפתוח אותה במהרה.

רטיבות

היא יכולה להופיע על התקרה, על קירות הבית, במקומות חבויים או כאלה, הנגלים לעין. רטיבות היא סימן לבעיה חמורה בצנרת ולנזילה שחשוב לאתר ולטפל בה בהקדם. רטיבות שמזניחים או לא מטפלים בה כהלכה יכולה לגרום לנזק חמור לקירות הבית וגם לתקרה ואפילו נזק לרכוש. מעבר לכך, אם נלווה לרטיבות גם עובש, הדבר הוא סכנה של ממש למתגוררים באותו הבית או לשוהים באותו המרחב.

טיפול בכלים סניטריים

אינסטלטור מקצועי הוא הכתובת המתאימה לפנות אליה כשרוצים להחליף או לטפל בכלים הסניטריים בבית או במשרד. בין אם בשל בניית בית חדש או שיפוצו ובין אם לאור שחיקה של אותו כלי עם השנים.

תקלות בדוד השמש או במערכת הסולארית

שתי מערכות אלו נמצאות על הגג והן אלו שמאפשרות לנו ליהנות ממים חמים גם בימים קרים וגם מחשמל. אינסטלטור בהרצליה, המתמחה בכך, מחזיק בידע וגם בכלים המתאימים לטפל בתקלות הקשורות לדוד השמש שלנו או למערכת הסולארית המוצבת על הגג.

כיצד מתמודד שרברב בהרצליה עם סתימות במערכת האינסטלציה?

מבין התקלות הנפוצות ביותר, איתן מתמודד שרברב בהרצליה, הסתימות הן אולי בראש הרשימה. פתיחה של סתימות יכולה להיות מהירה או ממושכת מאד, שכן גם הסתימות עצמן יכולות להופיע ברמות שונות. ישנם כאלה, המעדיפים לטפל בסתימה בבית או במשרד באופן עצמאי, אולם כשזוהי סתימה מורכבת מדי או כזו שמהווה אתגר רציני, אין כמו אינסטלטור מקצועי כדי להתמודד איתה. מים שזורמים באיטיות רבה מדי בצינורות או הצטברות של מים בכיור, שאינם יורדים, כל אלה ועוד הם סימנים לסתימה לרוב.

סתימה שאיננה בהכרח נמצאת בהישג ידינו ולכן מצריכה שימוש בפתרונות מתאים כדי לטפל בה. אינסטלטור מנוסה יוכל לזהות במהירות את מקור הסתימה ויביא איתו אל המקום את הציוד המתאים כדי לפתוח אותה. כל ניסיון עצמאי וחובבני מדי לעשות זאת, יכול לדחוף את אותו הגורם שחוסם את הצנרת, עמוק הרבה יותר, מה שעשוי לפצל אותו ולהוביל אותו לאזורים נוספים בצנרת ולסתימות נרחבות הרבה יותר.

מה כוללים שירותי הביובית שמציע האינסטלטור?

במקרים של סתימות קשות מאד נעזר האינסטלטור בביובית כדי לשחרר את הסתימה ולהתמודד בהצלחה עם הבעיה. בביובית משתמשים כשקיימות סתימות במערכת הביוב, הנוצרות בשל הצטברות של פסולת מוצקה בצינור, הצטברות של בטון, חלקי פלסטיק ואפילו שורשי עצים שמצאו את דרכם אל תוך הצנרת עצמה. במקרים כאלה לא ניתן לפתוח את הסתימה בשיטות הפשוטות המוכרות ויש להזמין אינסטלטור, המציע גם שירותי ביובית.

הביובית הינה כמעין משאית קטנה, הכוללת ציוד חדשני ומתקדם. יש בה גם צינור, ממנו יוצאים מים בלחץ גבוה מאד, המסוגל לפורר את אותם אלמנטים שסתמו את הביוב ולנקות את הצנרת כהלכה. בנוסף ישנה משאבה עוצמתית, המחוברת ישירות אל מיכל שאיבה, בו מתרכזת אותה פסולה שיצאה. באמצעות הביובית אפשר לפתוח, כאמור, סתימות ולטפל באופן שוטף בצנרת כדי למנוע הצטברות של לכלוך נוסף בעתיד.

איזה סיוע מציע האינסטלטור כחלק מטיפול שוטף בדוד השמש שלנו?

במסגרת שירותיו, מציע לנו האינסטלטור גם טיפול שוטף בדוד השמש שלנו כדי למנוע את שחיקתנו ולאפשר לנו ליהנות ממנו כראוי למשך שנים ארוכות. תודות לדודי השמש, המותקנים על הגגות שלנו, אנו נהנים ממים חמים גם בימים קרים. יחד עם זאת, ישנן כמה בעיות, הנחשבות לנפוצות מאד כשמדובר בדודים, כאשר אחת הבולטות שבהן היא הצטברות של אבנית בדוד.

טיפול שוטף ותחזוקה נכונה בדוד השמש יכולים למנוע את הצטברותה ואת הנזקים החמורים שהיא מביאה אתה. הצטברות של אבנית בדוד השמש פוגעת ביכולתו של הדוד לחמם מים ולעיתים היא אפילו גורמת לקצר חשמלי. מים שאינם מתחממים ולעיתים גם זרימה חלשה מאד של מים חמים הם בין הסימנים המעידים על הצטברות של אבנית. כדי למנוע את הצטברותה יש לנקות באופן יסודי את דוד השמש, מה שיודע לעשות אינסטלטור מקצועי ובמקביל גם לדאוג להחליף את הפילטרים המותקנים, המסייעים אף הם במניעת הצטברות של אבנית.

כיצד ומתי משתמש האינסטלטור במכשור מתקדם לצורך איתור נזילות?

טיפול בבעיות הקשורות בנזילות בבית או בכל מקום אחר, מתחיל באיתור נכון. איתור וגם תיקון הנזילות תלוי בטיימינג, ולכך יש משמעות רבה מאד בהמשך. כאשר מזהים, ומוקדם ככל שניתן, את מקור הנזילה ויודעים היכן היא מתחילה, אפשר לטפל בה כהלכה ולמנוע נזקים בהמשך. לא פשוט לעשות זאת, ובייחוד כשמדובר בנזילה שמקורה איננו מזוהה בשלבים מוקדמים. לעיתים יש גם כמה נזילות במקביל, הממוקמות באזורים שונים לאורך הצנרת, ונדרשת חשיבה, ידע וגם ניסיון כדי לזהות את כל הנקודות האלו ולטפל בכך נכון. גילוי של נזילות הוא עסק של מומחים, ולא כל שרברב בהרצליה יכול לעשות זאת. הדבר קשור למיקומה של הנזילה, האם היא סמויה או גלויה.

אינסטלטור מקצועי, המתמחה באיתור נזילות, מחזיק ברשותו כיום ציוד חדשני המסייע לו בכך ועוזר לזהות את מקור הנזילה גם כאשר היא איננה גלויה לעין. כדי למצוא את האינסטלטור המתאים למשימה, חשוב לוודא שמדובר באינסטלטור מנוסה ואחד שנעזר בכל הפיתוחים החדשניים בתחום, שיכולים לעזור לו בהתמודדות עם האתגר הלא פשוט הזה.

האם שרברב בהרצליה יכול לטפל בכלים הסניטריים שלנו?

התשובה לכך היא בהחלט כן. החלפה של כלים סניטריים, ברזים, אסלות ועוד מצריכה ידע וגם ניסיון. יש לא מעט מצבים בהם צריך להחליף את הכלים הסניטריים בבית ולשם כך בדיוק כדאי לקרוא למומחים. בנייה של בית חדש, שיפוץ של בית קיים או אפילו תקלות הקשורות בכלים הסניטריים עצמם, כל אלה ועוד הן סיבות טובות לחפש שרברב בהרצליה שיוכל לבצע את העבודה.

חשוב לזכור – הכלים הסניטריים האלה הם כלים שמשרתים אותנו לא מעט. מעבר לבחירה בכלים איכותיים, ישנה חשיבות גם להתקנה מקצועית וראויה. התקנה חובבנית מדי של כלים סניטריים בבית או במשרד תעלה לנו ביוקר בהמשך, ולכן מוטב שלא לנסות לחסוך בכך.

האם כדי להחליף ברז זקוקים לשירותיו של אינסטלטור?

ברז מטפטף במטבח, בחדר הרחצה או בכל מקום אחר הוא תקלה נפוצה, העשויה לגרום, ובייחוד אם היא נמשכת שבועות ארוכים, לאיבוד ולבזבוז רב של מים. אינסטלטור, במקרה הזה, הוא הכתובת הנכונה להיעזר בה כדי להתמודד בהצלחה עם הברז ועם התקלה. בבואו לטפל בטפטוף הבעייתי, יפעל האינסטלטור באחת מתוך שתי דרכים. הדרך הראשונה תכלול החלפה של ידיות. לעיתים ידיות הברז הן אלו שזקוקות לפתרון והן אינן עובדות כראוי, מה שמונע את סגירתו המלאה של הברז ומוביל לטפטוף. במקרה הזה יחליף האינסטלטור את ידיות הברז השחוקות בכאלו, חדשות.

הדרך השנייה היא לתקן ברז הכולל ידית אחת = ברז מיקסר. באמצעות ידית זו ניתן לשלוט על עוצמת זרם המים וגם לבחור את מידת החום או הקור שבה מעוניינים. במקרים בהם הידית מתקלקלת, לא ניתן להמשיך לשלוט בכך, מה שמצריך את החלפתה. אינסטלטור יכול לבצע פעולות נוספות הקשורות לברזים שלנו בבית או בעסק. למשל, החלפה של מנגנוני הברזים עצמם, החלפת הגומיות וכל חלק אחר שנשחק ומתקלקל עם הזמן.

איך בוחרים נכון שרברב בהרצליה?

גיליתם תקלת אינסטלציה המצריכה סיוע של שרברב מקצועי ומנוסה? מבולבלים מההיצע הרב ולא יודעים לאיזה אינסטלטור לפנות? הנה כמה נקודות שכדאי לכם לקחת בחשבון כשאתם מחפשים אינסטלטור שיבצע את המשימה:

 1. המלצות וחוות דעת – אינסטלטור מומלץ הוא כזה שצבר חוות דעת חיוביות, שכל אלה שנעזרו בו, בין אם אלה מכרים וקרובים שלכם ובין אם לאו, נעזרו בשירותיו והיו מרוצים. כאשר מחפשים שרברב בהרצליה, חשוב לתת דגש לעניין המלצות וחוות דעת ולו כדי לוודא שאכן בחרתם בזה שמתאים לכם, שיעניק לכם את איכות השירות שלה אתם מצפים.
 2. ניסיון – גם ניסיון רב הוא נקודה שכדאי לתת לה דגש. אינסטלטור מנוסה יידע להתמודד עם אתגרים שונים וגם יכיר את התקלות הנפוצות וגם את אלו שפחות. ניסיון מעיד על רמת מיומנות גבוהה, שלעיתים היא בגדר חובה כשמדובר בתקלות מורכבות במיוחד.
 3. עבודה מסודרת ומאורגנת – מכיוון שמדובר בבעיות של אינסטלציה, הטיפול בהן לפעמים עשוי להיות מלווה בלכלוך רב ובבלאגן. יחד עם זאת, אם האינסטלטור שבחרתם מקפיד על סדר וניקיון ועובד באופן מאורגן, הוא יידאג להשאיר אחריו סביבה נקייה ומסודרת, בדיוק כפי שקיבל אותה. ארגון בעבודה ושמירה על הסדר יעזרו לאינסטלטור, מעבר לפן האסתטי, לעבוד באופן יעיל הרבה יותר ולהתמודד בהצלחה עם סוגים שונים של תקלות.

נתקלתם בבעיה כלשהי בצנרת הביתית שלכם או בזו של העסק? שוקלים לטפל בתקלה לבד אך חוששים מנזקים נוספים? במקרים כאלה ואחרים אינסטלטור מנוסה הוא הפתרון והדרך הנכונה להתמודד עם האתגר. כדאי, לפני שמנסים לתקן לבד, לפנות לסיוע ולהדרכה.

מתגוררים בהרצליה וזקוקים לשירותיו של שרברב מקצועי ומנוסה? בעטון אינסטלציה תמצאו אינסטלטורים שזמינים לכם לאורך כל שעות היום ובעלי ידע וניסיון, כך שיצליחו להתמודד בהצלחה עם כל אתגר ובעיה. לפרטים אודות שירותי האינסטלציה הרלוונטיים לכם, צרו אתנו קשר בטלפון 03-6862278 נשמח לעמוד לרשותכם.

עטון הינה חברת אינסטלציה מובילה המספקת שירותי אינסטלציה בהרצליה והסביבה. אנחנו בעטון מנהלים צוות אינסטלטורים מובילים, אשר נבחרו בקפידה, בכל אזור גוש דן וזאת במטרה לתת לכם שירות מהיר, זמין ומקצועי ככל הניתן.

בין השירותים אותם ניתן לקבל על ידי צוות שלנו:

 • צילום צנרת ביוב
 • שחרור סתימות בכיור
 • דודי שמש ומערכות סולאריות
 • החלפת משאבות ביוב
 • החלפת צנרת ותיקון נזקי נצרת
 • איתור נזילות מים
 • פתיחת סתימות קשות
 • החלפת קווי ביוב

איך ניתן להזמין אינסטלטור בהרצליה?

שאתם מחפשים אינסטלטור בהרצליה, אתם יכולים למצוא מגוון רחב של נותני שירות ברחבי האינטרנט. לפני שאתם בוחרים אינסטלטור מומלץ לבדוק המלצות אודות האינסטלטור.

ישנם אתרי אינטרנט רבים המספקים השוואה בין בעלי מקצוע, ניתן לשאול חברים או בקבוצות בפייסבוק ולנסות למצוא כמה שיותר המלצות על אינסטלטור איכותי ואמין. ליקויי אינסטלציה יכולים להיות מפגע לא נעים ואתם לא רוצים להיגרר איתם ולהסחב איתם לאורך זמן.

למה צריך להזמין אינסטלטור?

אינסטלטור הוא נותן שירות המספק מגוון רחב של שירותים – זה יכול להיות שחרור סתימה באסלה וזה יכול להגיע עד להחלפת צינורות המים בדירה. אינסטלטור טוב יגיע לדירה, יבצע את הבדיקות המקיפות לפני שהוא נותן הצעת מחיר ורק לאחר שהוא אבחן את הבעיה הוא יוכל לתת הצעת מחיר ריאלית.

קשה מאוד להעריך את מהות התקלה עוד לפני שהאינסטלטור הגיע לביתכם ולכן חשוב מאוד קודם להזמין את האינסטלטור לבית שלכם ורק אז לקבל את הצעת המחיר.

למה לבחור בעטון אינסטלציה?

אנחנו בעטון אינסטלציה מבטיחים לכם להנות מציוד מקצועי ומתקדם, ניסיון של מעל 30 שנה בתחום (כן, אנחנו אחת מחברת האינסטלציה הותיקות והמובילות בישראל), אנחנו עושים את כל המאמצים להיות זמינים עבורכם ומנהלים צוות אינסטלטורים שרק מחכה לפניה שלכם ואנחנו עושים את הכל תוך שירות אדיב ויחס אישי לכל לקוח ולקוח.

אינסטלטור בהרצליה בדרך אליך

השאירו פרטים ונחזור אליך בהקדם

דילוג לתוכן